B104SN03 V2

| panel model | B104SN03 V2 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B104SN03 V2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 211.2×158.4 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | CCFL |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B104SN03 V2.
AUO B104SN03 V2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B104SN03 V2 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B104SN03 V2 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B104SN03 V2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B104SN03 V2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B104SN03 V2 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B104SN03 V2 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B104SN03 V2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B104SN03 V2"
- AUO B104SN03 V2
- Arkusz danych B104SN03 V2
- Obraz B104SN03 V2
- Cena B104SN03 V2
- Dystrybutor B104SN03 V2

